Wczytuję dane...
Produkt dostępny w magazynie!
Zamów do 12.00 otrzymasz jeszcze dziś* Zamów do 15.00 otrzymasz już jutro Kup teraz, wysyłka w poniedziałek! Zamów dziś, dostawa pojutrze!
zamów w ciągu:
wyślemy jeszcze dziś!
zamów w ciągu:
wysyłka już jutro!

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 12.00 i sfinalizujesz płatność przesyłka zostania nadana natychmiast i dostarczona tego samego dnia w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie.

A jeśli złożysz zamówienie i sfinalizujesz płatność do godziny 15.00 przesyłka zostanie nadana natychmiast i dostarczona następnego dnia roboczego.

Czas wysyłki może ulec zmianie, jeżeli wybierzesz płatność przelewem, zakup ratalny lub leasing, nie sfinalizujesz płatności online lub zamówisz produkty o różnym czasie realizacji.

Cena: 999,00 zł*

* Cena brutto (z podatkiem VAT)
Koszt wysyłki od: Wysyłka gratis!
Szczegóły
Producent:
Kod producenta: SPMBP153YEXT
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

Service Pack 3Y EXTENDED do MacBook Pro 15 i MacBook Pro 16

Kod produktu : SPMBP153YEXT

Okres ochrony: do 3 lat od daty zakupu urządzenia z opcją wypożyczenia urządzenia zastępczego na czas serwisu

Przeznaczenie:

  • Apple MacBook Pro 15

  • Apple MacBook Pro 16

Zakres ochrony:

  • Obsługa door to door - bezpłatny transport do klienta

  • Możliwość wypożyczenia urządzenia zastępczego na czas serwisu

  • Naprawy urządzenia w autoryzowanych serwisach Apple

  • Protokół naprawy z autoryzowanego serwisu Apple

  • Usługa Service Pack ważna jest jedynie dla urządzeń zakupionych w ramach oferty naszego sklepu

Czym jest Service Pack?

Program Przedłużonej Opieki Serwisowej - Service Pack do urządzeń Apple, to rozwiązanie nie tylko atrakcyjniejsze cenowo od produktu producenta - AppleCare, ale przede wszystkim przygotowane specjalnie z myślą o naszych Klientach. W ramach Programu Przedłużonej Opieki Serwisowej – Service Pack do Apple MacBook Pro 15 oraz MacBook Pro 16 3Y EXT, okres ochrony zostaje rozszerzony do 36 m-cy od dnia zakupu. Wszelkie usługi serwisowe przeprowadzane są na zasadzie door-to-door, zatem w przypadku ewentualnej awarii sprzętu jedyną czynność jaką będą Państwo musieli wykonać, to poinformować nas o niej. Dodatkowo w ramach opcji Extended, w razie potrzeby otrzymają Państwo sprzęt zastępczy na czas pobytu Państwa sprzętu w serwisie.

  • Okres ochrony urządzenia:  do 3 lat od daty zakupu
  • Dodatkowe informacje:  Opcja Extended - możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego na czas serwisu; Usługa Service Pack ważna jest jedynie dla urządzeń zakupionych w ramach oferty naszego sklepu
Polecamy