Wczytuję dane...
Produkt dostępny na zamówienie
Cena: 938,49 zł*

* z podatkiem VAT
Koszt wysyłki od: Wysyłka gratis!
Szczegóły
Producent: Microsoft
Kod producenta: T5D-02786
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 14 dni
Oblicz ratę

Microsoft Office 2016
Dla użytkowników Domowych i Małych Firm

Kod producenta: T5D-02786

Platforma: Windows

Licencja: Dożywotnia - jednorazowy zakup

Liczba stanowisk: 1

Liczba użytkowników: 1

Skład pakietu: Word, Excel, Outlook, OneNote, PowerPoint

Office codziennie pomaga rodzinie jak najlepiej zrealizować wszystkie zadania, od projektów domowych do odrabiania lekcji. Komunikuj się i udostępniaj materiały rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom. Uzyskuj dostęp do plików, kiedykolwiek ich potrzebujesz, za pomocą dowolnego komputera z przeglądarką sieci Web.

Gwarancja pewnego sprzedawcy

Jesteśmy oficjalnym partnerem Microsoft.
Microsoft Office 2016 jest nowy, legalny, fabrycznie zapakowany, pochodzi o polskiego dystrybutora Microsoft.

Office 2016 pozwala tworzyć i współpracować z niespotykaną wcześniej produktywnością.

Skład pakietu
Programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook w wersji Office 2016 dla komputerów PC.

Przeznaczenie
Do zainstalowania na 1 komputerze PC; jednorazowy zakup.

Główne cechy

Wszystkie nowe aplikacje Office 2016

Office 2016 zawiera najnowsze i najlepsze wersje twoich ulubionych aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook. Wszystkie narzędzia, które znasz i które lubisz, tylko jeszcze lepsze.

Narzędzia zwiększające produktywność

Nie musisz być użytkownikiem zaawansowanym , żeby wykorzystywać moc Office 2016. Te aplikacje zawierają wiele inteligentnych narzędzi, dzięki którym produktywność wzrasta w mgnieniu oka.

Stworzony do pracy zespołowej

Wbudowane narzędzie do pracy zespołowej umożliwiają współtworzenie, udostępnianie i edycję dokumentów w programach Word, PowerPoint czy OneNote. Pracuj nad tym samym dokumentem jednocześnie z innymi - bez względu na to, czy jesteście w tym samym pokoju, czy w różnych częściach świata.

Opis Aplikacji

Word

Edytor tekstów. Potężne narzędzie do pisania pomagające stworzyć wyjątkowe dokumenty , a następnie przechowywać, edytować i udostępniać swoją pracę w Internecie. Polecenie Zmień kolejność obiektów umożliwia łatwą zmianę kolejności warstw tekstowych, zdjęć i grafiki w całym dokumencie.

Excel

Aplikacja do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych i wykresów. Analizuj, organizuj i zarządzaj wszystkimi swoimi danymi i listami. Następnie zapisz, edytuj i udostępnij je w trybie online. Szablony programu Excel wykonują automatycznie większość zadań związanych z ustawieniami i projektem, dzięki czemu możesz skupić się na treści. Aby móc lepiej analizować dane, przekształć informacje w wykres lub tabelę.

Power Point

Aplikacja do tworzenia prezentacji. Twórz i udostępniaj atrakcyjne i profesjonalne prezentacje, zawierające niezwykłe nowe funkcje, takie jak narracja i emisja prezentacji. Następnie zapisz, edytuj i współtwórz wraz z innymi osobami w trybie online. Polecenie Zmień kolejność obiektów umożliwia łatwą zmianę kolejności warstw tekstowych, zdjęć i grafiki w całej prezentacji.

OneNote

Aplikacja do tworzenia cyfrowych notatek. Program OneNote dla komputerów Mac jest dostępny do bezpłatnego pobrania. Przechowuj wszystkie notatki, zawsze aktualne, na wszystkich urządzeniach. Pisz notatki na klawiaturze lub odręcznie oraz rysuj szkice. Przypinaj łącza i witryny, wstawiaj fotografie i filmy, osadzaj tabele, dołączaj pliki.

Outlook

Aplikacja obsługująca pocztę, harmonogramy, kalendarze, listy zadań do wykonania i kontakty. Skupiaj długie wątki wiadomości e-mail w jednym temacie jako Konwersacje, co zwalnia przestrzeń w skrzynce odbiorczej. Sprawdź swój kalendarz bezpośrednio w zaproszeniu na spotkanie, korzystając z Widoku kalendarza. Za pomocą prostego narzędzia do importowania pliku PST można przeprowadzić migrację z systemu Windows do programu Outlook dla komputerów Mac. Umieść wszystkie wiadomości e-mail, służbowe i prywatne, w jednym folderze ujednoliconej skrzynki odbiorczej, gromadząc wszystkie wiadomości w jednym miejscu.

OneDrive

Wszyscy użytkownicy usługi OneDrive otrzymują bezpłatną przestrzeń dyskową do przechowywania plików online w usłudze OneDrive. Przekazuj dokumenty Office, fotografie, prezentacje i inne pliki, żeby potem mieć do nich dostęp z komputera Mac lub PC, tabletu lub telefonu.
Po zsynchronizowaniu bezpłatnej usługi Office Online z kontem OneDrive możesz otwierać, przeglądać, edytować i udostępniać dokumenty programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote z dowolnego połączonego z Internetem urządzenia, na którym jest uruchomiona obsługiwana przeglądarka.

Wymagania systemowe

Aby móc uruchomić Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm twój komputer musi spełniać następujące wymagania systemowe

 • Procesor x86 lub 64-bitowy o częstotliwości 1 GHz lub szybszy z zestawem instrukcji SSE2

 • 2 GB pamięci RAM

 • 3 GB dostępnego miejsca

 • Wyświetlacz 1280x800

 • Przyspieszanie sprzętowe grafiki wymaga DirectX 10

 • System operacyjny : Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 , Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows 10 Server

 • Przeglądarka internetowa : Internet Explorer 9,10,11 Mozilla Firefox 35.x + Google Chrome 40+ Microsoft Edge

 • Wymagane .NET 3.5, część funkcji może także wymagać zainstalowania .NET 4.0 lub 4.5 CLR

 • Dostęp do internetu (usługa może być płatna)

 • Do korzystania z jakichkolwiek funkcjonalności wielodotyku konieczne jest urządzenie obsługujące funkcje dotykowe. Jednak wszystkie funkcje lub funkcjonalności są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Funkcje dotykowe są zoptymalizowane do pracy w systemie Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10

 • Funkcjonalność produktu i grafiki może być różna w zalezności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego sprzętu lub połączenia z serwerem

 • Konto Microsoft

 • Platforma:  Windows
 • Zawartość pakietu:  Word, Outlook, OneNote, PowerPoint, Excel
 • Przeznaczenie:  Dla Użytkowników Domowych i Małych Firm
 • Wersja Produktu:  MLK
 • Okres licencji:  Dożywotnia
 • Wersja językowa:  Polska
 • Ilość użytkowników:  1
 • Ilość stanowisk:  1
 • Nośnik:  Licencja z kluczem aktywacyjnym
 • Wymagania systemowe:  Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 , Windows 10 Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows 10 Server, Internet Explorer 9,10,11 Mozilla Firefox 35.x + Google Chrome 40+ Microsoft Edge
 • Wymagania sprzętowe:  Procesor x86 lub 64-bitowy o częstotliwości 1 GHz lub szybszy z zestawem instrukcji SSE2, 2 GB pamięci RAM, 3 GB dostępnego miejsca, Przyspieszanie sprzętowe grafiki wymaga DirectX 10
 • Informacje dodatkowe:  Dostęp do internetu (usługa może być płatna) Do korzystania z jakichkolwiek funkcjonalności wielodotyku konieczne jest urządzenie obsługujące funkcje dotykowe. Jednak wszystkie funkcje lub funkcjonalności są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy