Wczytuję dane...
Produkt dostępny w magazynie!
Cena: 380,00 zł*

* z podatkiem VAT
Koszt wysyłki od: 9.99 zł
Szczegóły
Producent: Microsoft
Kod producenta: WN7-00604
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

Microsoft Windows 8.1 PL 64bit OEM

WN7-00604

Znakomity system

w jeszcze lepszym wydaniu

Gwarancja pewnego sprzedawcy

Jesteśmy oficjalnym partnerem Microsoft.
System Microsoft Windows jest nowy, legalny, fabrycznie zapakowany, pochodzi o polskiego dystrybutora Microsoft.

Zawartość opakowania

Płyta DVD z legalnym systemem Windows 8.1 i kluczem produktu.

Windows 8

System Windows 8 oferuje szerego nowości oraz znacznie większą wydajność w porównaniu z poprzednimi systemami Windows. Windows 8 wyposażony został w zupełnie nowy, przeprojektowany ekran menu start zoptymalizowany pod kątem obsługi dotykowej, mimo to jednak równie świetnie współgra z myszką i klawiaturą.

Pomimo zmian, klasyczny widok pulpitu jest również dostępny. Używaj swoich ulubionych aplikacji w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Interaktywny Ekran startowy

Zdjęcia, wiadomości, ulubione aplikacje - wszystko to możesz umieścić na ekranie startowym. Wybieraj kolory ikon i układaj je tak aby jak najbardziej dopasować do swoich potrzeb.

Kafelki Windows 8

Od teraz Twoje ulubione aplikacje lub witryny są dostępne na pulpicie w formie interaktywnych kafelków. Dodatkowo możesz zmieniać ich rozmiar i położenie, dzięki czemu pulpit możesz zorganizować według własnego uznania. Niektóre z kafelków są animowane a aplikacje takie jak Galeria wyświetlają zdjęcia w formie animowanych zdjęć wprost na pulpicie Windows.

Inteligentna wyszukiwarka Bing

Zintegrowana z systemem Windows wyszukiwarka Bing w mgnieniu oka wyszuka treści o które ją poprosisz. Bez znaczenia czy znajdują się na dysku Twojego urządzenia, czy w sieci www. Wyniki przedstawione w przejrzysty sposób, możesz miec pewność że znajdziesz zawsze to czego szukasz.

OneDrive

OneDrive to bezpłatna przestrzeń dyskowa wbudowana w system Windows 8.1 Po zapisaniu wybranych treści w katalogu OneDrive masz do nich dostęp z każdego urządzenia i miejsca na świecie. Dodatkowo możesz używać OneDrive do udostępniania plików swoim współpracownikom lub rodzinie.

Skype

Dzięki komunikatorowi Skype zawsze będziesz w kontakcie z innymi. Możesz bezpłatnie korzystać z połączeń głosowych oraz wideo, a także wysyłać błyskawiczne wiadomości tekstowe.

Sklep Windows

Dzięki dostępowi do sklepu Microsoft możesz pobierać aplikacje o sporcie, gotowaniu lub podróżach. Wiele z nich jest darmowych. Jeżeli jednak uznasz że są niewystarczające, bezproblemowo możesz dokonać zakupu wybranej aplikacji, która zostanie już na zawsze przypisana do Twojego konta.

  • Architektura:  64-bitowa
  • Wersja Produktu:  OEM
  • Język:  Polski
  • Ilość użytkowników:  1
  • Ilość stanowisk:  1
  • Nośnik:  DVD
  • Wymagania sprzętowe:  Urządzenie graficzne DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym 2 GB pamięci RAM Procesor 1 GHz lub szybszy, 64-bitowy (x64)
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...