Wczytuję dane...
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Cena: 688,80 zł*

* z podatkiem VAT
Koszt wysyłki od: Wysyłka gratis!
Szczegóły
Producent: Microsoft
Kod producenta: FQC-08918
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

Microsoft Windows 10
Professional 64bit PL OEM DVD

Kod producenta: FQC-08918

Licencja: OEM

Liczba stanowisk: 1

Wersja językowa: Polska

Nośnik: DVD

Windows 10 Pro pozwala pracownikom Twojej firmy robić niesamowite rzeczy bez względu na miejsce, w którym się znajdują. Zapewnia także wbudowane zabezpieczenia i elastyczność wymaganą w przypadku rozwoju biznesowego. Przejście z wersji Windows Home na Windows 10 Pro pozwala korzystać z wydajnych i ekonomicznych funkcji niezbędnych w celu lepszego zarządzania i ochrony Twoich systemów i danych.

Gwarancja pewnego sprzedawcy

Jesteśmy oficjalnym partnerem Microsoft.
System Microsoft Windows 10 jest nowy, legalny, fabrycznie zapakowany, pochodzi o polskiego dystrybutora Microsoft.

Windows 10 Professional

Windows 10 Pro to doskonały partner w interesach

Szybkie uruchamianie, rozbudowane znajome menu Start i nowe sposoby pracy, a do tego innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do działania online. Windows 10 Pro ma wszystkie funkcje Windows 10 Home, a dodatkowo ważne funkcje biznesowe do szyfrowania, logowania zdalnego, tworzenia maszyn wirtualnych i wielu innych zadań.

 • Rozbudowane, znajome menu Start zapewnia szybki dostęp do ulubionych funkcji

 • Szybkie i płynne działanie. Obsługuje wszystko, czym dysponujesz

 • Dzięki zupełnie nowej przeglądarce, Microsoft Edge, będziesz korzystać z Internetu tak, jak lubisz

 • Wiele bezpłatnych i płatnych aplikacji i gier w Sklepie Windows*

 • Lepsze zabezpieczenia dzięki szyfrowaniu danych i ochronie z funkcją BitLocker

 • Łatwy dostęp do plików i zdjęć z dowolnego miejsca dzięki przestrzeni dyskowej online OneDrive

 • Dzięki zawsze włączonym aktualizacjom masz dostęp do najnowszych funkcji i zabezpieczeń

Windows 10 Pro

Odpowiedni dla film

 • Dołącz do domeny
  Możesz połączyć się z domeną firmową lub szkolną albo z usługą Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych urządzeń.

 • Lepsze szyfrowanie
  Zyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker wspomagające ochronę danych za pomocą szyfrowania danych i zarządzania zabezpieczeniami.

 • Logowanie zdalne
  Windows 10 umożliwia logowanie za pomocą pulpitu zdalnego do firmowego komputera, dzięki czemu możesz korzystać z niego z domu i w podróży.

 • Maszyny wirtualne
  Tworzenie i używanie maszyn wirtualnych za pomocą funkcji Hyper-V, dzięki czemu na jednym komputerze w tym samym czasie może działać kilka systemów operacyjnych.

 • Twoje aplikacje w Skypie
  Windows 10 umożliwia stworzenie własnej sekcji prywatnych aplikacji w Sklepie Windows, co zapewnia wygodny dostęp do aplikacji firmowych.

Najbardziej osobisty i produktywny

Ciepłe powitanie

Dzięki funkcji Windows Hello komputer wita Cię po imieniu i pozwala zalogować się spojrzeniem lub dotykiem — jest to szybszy i bezpieczniejszy sposób, który nie wymaga wpisywania hasła.*

Łatwy dostęp

Dzięki personalizowanemu menu Start i dynamicznym kafelkom od razu widzisz to, co jest najważniejsze.

Doskonały do biura

W Windows 10 doskonale działa światowej klasy pakiet oprogramowania biurowego, w tym Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Pakiet Microsoft Office jest sprzedawany osobno.

Wszystko w jednym miejscu

Centrum akcji umożliwia szybki dostęp do potrzebnych rzeczy — np. powiadomień z poczty e-mail, różnych aplikacji i usługi Defender — w jednym i łatwo dostępnym miejscu po prawej stronie paska zadań.

Sticky Notes

Dzięki notatkom Sticky Notes możesz notować i utrwalać swoje błyskotliwe pomysły oraz zapisywać ważne informacje.

Ciemny tryb

Możesz szybko przechodzić w aplikacjach z trybu jasnego do ciemnego — to idealne rozwiązanie w przypadku słabego oświetlenia, np. podczas pracy w nocy lub w czasie lotu samolotem.

Przyjazny i bardziej znajomy niż kiedykolwiek

Znajomy i łatwy w użuciu

Wróciło znajome, lecz ulepszone menu Start, które zapewnia łatwy dostęp do ważnych funkcji. Dodatkowo Windows obsługuje znacznie więcej urządzeń i programów, także te, którymi już dysponujesz.

Kompatybilność Windows 10

Windows 10 jest kompatybilny z programami działającymi w Windows 7 lub Windows 8/8.1. Twoje dokumenty i pliki są zachowywane, więc nie musisz się martwić, że utracisz część pracy.

Działa szybko i płynnie

Windows 10 szybko startuje i szybko wznawia działanie, a aplikacje działają tak płynnie, że nawet starsze komputery pracują jak nowe. Nowa funkcja Oszczędzanie baterii pozwala pracować i bawić się dłużej niż kiedykolwiek.

Pełny spokój

Windows 10 ma więcej zabezpieczeń niż kiedykolwiek wcześniej. Zawsze włączone aktualizacje zapewniają dostępność najnowszych funkcji i zabezpieczeń.

Działaj na wszystkich swoich urządzeniach z Windows 10

Świetne gry

Niezobowiązujące gry czy emocjonujące rozgrywki z udziałem wielu graczy sprawdzają się najlepiej na komputerach z Windows 10. Niezwykłe efekty wizualne zapewniane przez DirectX 12*, najlepsze gry i wbudowana aplikacja Xbox.

Jedno miejsce na wszystko

OneDrive to 15 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej online, więc możesz przechowywać w jednym miejscu wszystkie swoje zdjęcia i pliki, które są łatwo dostępne z telefonu, tabletu lub komputera.

Funkcja Continuum zapewnia płynne przejścia

Nowa funkcja Continuum umożliwia eleganckie wyświetlanie aplikacji i treści na wszystkich ekranach nawet przy przejściu z trybu komputera do trybu tabletu.**

Wbudowane wspaniałe aplikacje

Znajdź szybko ulubioną zawartość w Sklepie Windows — na swój komputer, tablet i smartfon. Bez trudu wyszukuj i pobieraj popularne aplikacje (płatne i bezpłatne), oprogramowanie na komputer, gry na komputer i Xbox, filmy i programy TV oraz najnowszą muzykę.
*Funkcja DirectX 12 jest dostępna jedynie w obsługiwanych grach i kartach graficznych. **Zależnie od sprzętu. Działanie może być różne. ***Dostępność aplikacji i treści może być różna w zależności od rynku.

Działaj efektywniej

Zupełnie nowa przeglądarka

Microsoft Edge to zupełnie nowa przeglądarka, dzięki której korzystasz z Internetu tak, jak lubisz. Możesz nawet pisać ręcznie* lub na klawiaturze na stronach internetowych oraz łatwo udostępniać swoje uwagi.

Wielozadaniowość

Dysponujesz nowymi sposobami organizacji pracy i zwiększania produktywności. Możesz przyciągać na ekranie do czterech aplikacji i tworzyć pulpity wirtualne, gdy potrzebujesz więcej miejsca.

Wiele wspaniałych aplikacji

W Sklepie Windows znajdziesz wiele bezpłatnych i płatnych aplikacji czy gier – wszystko certyfikowane przez Microsoft.**
*Zależnie od sprzętu. ***Dostępność aplikacji i treści może być różna w zależności od rynku.

Doskonały do biura

W Windows 10 doskonale działa światowej klasy pakiet oprogramowania biurowego, w tym Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Pakiet Microsoft Office jest sprzedawany osobno.

Wymagania systemowe

 • Procesor 1 GHz lub szybszy

 • 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej; 2 GB dla 64-bitowej

 • Do 20 GB dostępnej przestrzeni dyskowej

 • Ekran o rozdzielczości 800 x 600 lub większej

 • Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM

 • Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)

 • Niektóre funkcje wymagają konta Microsoft

 • Odtwarzanie płyt DVD wymaga osobnego oprogramowania

 • Musisz zaakceptować załączone Postanowienia licencyjne, dostępne także pod adresem microsoft.com/useterms Wymagana aktywacja • Pojedyncza licencja • Systemy 32- i 64-bitowe na dysku USB 3.0

 • Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)

 • Platforma:  Windows
 • Architektura:  64-bitowa
 • Wersja Produktu:  OEM
 • Wersja językowa:  Polska
 • Ilość użytkowników:  1
 • Ilość stanowisk:  1
 • Nośnik:  DVD
 • Wymagania sprzętowe:  Urządzenie graficzne DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym, 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym, 1 GB pamięci RAM, Procesor 1 GHz lub szybszy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...