Produkt dostępny!
Cena: 959,00
Koszt wysyłki od: Wysyłka gratis!
Szczegóły
Producent: iiyama
Kod producenta: GE2788HS-B1
Gwarancja: 36 miesięcy
Waga produktu: 4.6 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni

G-MASTER GE2788HS-B1

Black Hawk – wierny towarzysz w każdej rozgrywce

27-calowy iiyama G-MASTER™ GE2788HS z klanu Black Hawk™ to wierny kompan w każdej grze. Godny zaufania i solidny, budzi respekt już samym swoim wyglądem. Z szybkością 1 milisekundy eliminuje przeszkody na Twojej drodze do zwycięstwa. 
Zaloguj się z nim do świata gier. Załóż słuchawki i graj. Na 27-calowym ekranie o rozdzielczości Full HD nic nie umknie Twojej uwadze.

CZAS REAKCJI 1 ms

Czas reakcji został obniżony do 1ms, by wyeliminować smużenie przez kontrolę poziomów napięcia podczas sterowania ciekłymi kryształkami i w efekcie zapewnić płynne i czyste odtwarzanie wideo. 

BLACK TUNER

Funkcja Black Tuner pozwala na dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji. Użytkownik ma też dostęp do pięciu fabrycznie predefiniowanych trybów wyświetlania obrazu: Standard, Gry sportowe, Gry FPS, Gry strategiczne oraz Tekst, a także możliwość zapamiętania 3 trybów własnych , w pełni dostosowanych do swoich indywidualnych potrzeb. 

OVERDRIVE ON / OFF

W czasie wyświetlania bardzo szybkich grafik obraz na Twoim monitorze może być czasem nieostry. Włączenie funkcji OverDrive wyeliminuje te nieostrości.

GŁOŚNIKI / WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE

Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.