Produkt dostępny!
Cena: 739,00
Koszt wysyłki od: Wysyłka gratis!
Szczegóły
Producent: iiyama
Kod producenta: GE2488HS-B1
Gwarancja: 36 miesięcy
Waga produktu: 3.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni

G-MASTER GE2488HS-B1

BLACK HAWK - 24” G-MASTER monitor gamingowy z 1 ms czasem reakcji

G-MASTER GE2488HS to monitor, który został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o wytrawnych graczach. Panel pracuje w rozdzielczości natywnej Full HD i ma czas reakcji wynoszący 1 ms, co gwarantuje najwyższą jakość i płynność obrazu. Monitor wyposażono w wejścia HDMI, DVI, VGA oraz wyjście słuchawkowe. Funkcja redukcji niebieskiego światła dba o zdrowie oczu nawet najbardziej zapalonych graczy spędzających przed monitorem bardzo dużo czasu.

CZAS REAKCJI 1 ms

Czas reakcji został obniżony do 1ms, by wyeliminować smużenie przez kontrolę poziomów napięcia podczas sterowania ciekłymi kryształkami i w efekcie zapewnić płynne i czyste odtwarzanie wideo. 

BLACK TUNER

Funkcja Black Tuner pozwala na dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji. Użytkownik ma też dostęp do pięciu fabrycznie predefiniowanych trybów wyświetlania obrazu: Standard, Gry sportowe, Gry FPS, Gry strategiczne oraz Tekst, a także możliwość zapamiętania 3 trybów własnych , w pełni dostosowanych do swoich indywidualnych potrzeb. 

OVERDRIVE ON / OFF

W czasie wyświetlania bardzo szybkich grafik obraz na Twoim monitorze może być czasem nieostry. Włączenie funkcji OverDrive wyeliminuje te nieostrości.

GŁOŚNIKI / WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE

Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.