Produkt dostępny!
Cena: 1399,00
Koszt wysyłki od: Wysyłka gratis!
Szczegóły
Producent: iiyama
Kod producenta: B2783QSU-B1
Gwarancja: 36 miesięcy
Waga produktu: 6.1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni

B2783QSU-B1

27-calowy monitor QHD z obsługą technologii FreeSync™ i stopką z regulacją wysokości

ProLite B2783QSU łączy w sobie cechy doskonałego monitora dla biznesu i sprzętu będącego odpowiedzią na potrzeby zapalonych graczy. Panel zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów, szerokie kąty widzenia i rozdzielczość 2560x1440. Ergonomiczna stopka oferuje regulację wysokości położenia ekranu w zakresie 13cm i możliwość jego obrotu o 180° do trybu portretowego. Panel zapewnia też obsługę technologii FreeSync™, która gwarantuje płynne, pozbawione zacięć odtwarzanie obrazu praktycznie bez względu na liczbę klatek wyświetlanych na sekundę.

CZAS REAKCJI 1 ms

Czas reakcji został obniżony do 1ms, by wyeliminować smużenie przez kontrolę poziomów napięcia podczas sterowania ciekłymi kryształkami i w efekcie zapewnić płynne i czyste odtwarzanie wideo. 

ODŚWIEŻANIE 144 Hz

Odświeżanie 144Hz gwarantuje najwyższą płynność obrazu w czasie wyświetlania najszybszych nawet grafik - filmów i gier. Niezbędne są dla niego         odpowiednia karta graficzna i podłączeny monitor przy pomocy kabla DVI dual link (w zestawie z monitorem).

TECHNOLOGIA FREESYNC

Technologia AMD FreeSync™ eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.

BLACK TUNER

Funkcja Black Tuner pozwala na dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji. Użytkownik ma też dostęp do pięciu fabrycznie predefiniowanych trybów wyświetlania obrazu: Standard, Gry sportowe, Gry FPS, Gry strategiczne oraz Tekst, a także możliwość zapamiętania 3 trybów własnych , w pełni dostosowanych do swoich indywidualnych potrzeb. 

OVERDRIVE ON / OFF

W czasie wyświetlania bardzo szybkich grafik obraz na Twoim monitorze może być czasem nieostry. Włączenie funkcji OverDrive wyeliminuje te nieostrości.

GŁOŚNIKI / WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE

Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.