Produkt dostępny!
Cena: 69,00
Koszt wysyłki od: 9.99 zł
Szczegóły
Producent: Apple
Kod producenta: ME-DB-T010
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

dbramante1928 BILLUND Etui skórzane DBRAMANTE1928 

Produkty marki dbramante1928 to klasa sama w sobie. Szyta na miarę skóra licowa jest wyjątkowo ekskluzywna, świetnie podkreśli wszystkie walory estetyczne Twojego iPhone'a. Elegancka, ale też wytrzymała. Do tego hybrydowa konstrukcja, połączenia skóry naturalnej z matową gumą zapewnia subtelną ochronę obudowy smartfona. W porównaniu do konkurencyjnych etui, nieznacznie wystaje przy ekranie, dzięki czemu, możemy kłaść go góry nogami i jest on bardziej zabezpieczony przy ewentualnym upadku. Etui idealne, podkreślane w wielu rankingach.
Zaangażowanie w jakość

Wszystkie skóry używane przez dbramante1928 są w 100% prawdziwymi skórami z krów lub bawołów i zostały ręcznie wybrane przez wykwalifikowanych rzemieślników, aby zapewnić spójność jakości skóry w każdym produkcie.

Dbaj o swój skórzany produkt dbramante1928
Do ogólnego czyszczenia skórzanych części produktu dbramante1928 należy używać miękkiej szmatki i środka do czyszczenia skóry i/lub kremu kondycjonującego oraz postępować zgodnie z instrukcjami: należy to robić trzy lub cztery razy w roku, co zapewnia trwałość, połysk i zwiększa ogólne piękno produktu dbramante1928.
Proszę pamiętać, że produkty ze skóry naturalnej nie są odporne na warunki atmosferyczne. Jeśli etui ma częsty kontakt z wodą, mogą pojawić się plamy.Specyfikacja techniczna:

 

Sensory: Cztery czujniki wagowe; zakres ważenia: 5-180 kg; opatentowany detektor Kontroli Pozycji; dokładność skali: do 90g.
Pomiar składu ciała: Analiza bioimpedancji elektrycznej, możliwość wyboru trybu „athlete” lub „non-athlete”
Jednostki: % tkanki tłuszczowej, % poziomu wody w organizmie, masa mięśniowa w kg lub lb, masa kostna w kg lub lb
Wyświetlacz: Duży graficzny wyświetlacz (2.4″ x 1.6″), 128×64 pikseli. Białe, wysokokontrastowe napisy.
Bezprzewodowa synchronizacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n, WEP/WPA/WPA2-zabezpieczenie osobistym hasłem. Bluetooth Smart Ready (Bluetooth 4.0).
Materiał: Platforma wykonana z hartowanego szkła, dolna obudowa oraz rama wykonane z białego tworzywa sztucznego
Wymiary: 32,5×32,5×2,3 cm
Zasilanie: 4x 1.5V AAA baterie alkaliczne
Pamięć: W przypadku braku możliwości synchronizowania bezprzewodowego, waga przechowuje do 116 odczytów.
Profile użytkowników: Do 8 użytkowników z automatycznym rozpoznaniem, łatwy w utworzeniu profil użytkownika w aplikacji Withings.
Wymagania programowe: Waga jest kompatybilna z urządzeniami: – z systemem iOS 8.0 i wyżej, z dostępem do Internetu (dane mobilne lub Wi-Fi): iPhone (3GS i wyżej), iPad (wszystkie generacje), iPod Touch (5 generacji i wyżej) – z systemem Android 2.3.3 i wyżej, z dostępem do Internetu (dane mobilne lub Wi-Fi)
Dołączone oprogramowanie: Aplikacja Withings (Health Mate) dla urządzeń z system iOS dostępna w AppStore oraz Google Play Store. Własne konto na stronie Withings.
Zawartość opakowania: Waga Body, instrukcja obsługi, 4 szt. baterii alkalicznych 1.5V AAA

Waga dostępna jest w kolorach białym i czarnym.

  • Producent:  dbramante1928
  • Model:  BILLUND
  • Przeznaczenie:  Iphone 6 i 6s
  • Gwarancja:  12 miesięcy gwarancji producenta
  • Ochrona przed:  Kurzem, Zarysowaniem, Upadkiem
  • Kolor:  Czarny