Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Cena: 119,00 zł*
* z podatkiem VAT
Koszt wysyłki od: 9.99 zł
Szczegóły
Producent: Kanex
Kod producenta: KU3CVGA
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

Kanex przejściówka USB-C do VGA

Model : KU3CVGA

Przeznaczenie: MacBook Pro 13, MacBook Pro 15 oraz MacBook (2016, 2017) wyposażone w port USB-C.

Wysokiej klasy przejściówka z USB-C na VGA obsługująca maksymalną rozdzielczość Full HD 1920x1080 (60Hz). Przejściówka Kanex wraz z dodatkowym kablem VGA (do nabycia osobno) pozwala w prosty sposób podłączyć MacBooka z portem USB-C do projektora Full HD lub zewnętrznego monitora z portem VGA.

Adapter Kanex jest kompatybilny z MacBook,  MacBook Pro 13 oraz MacBook Pro 15
Modele z 2016 oraz 2017 roku.

  • Podłącz ekran lub projektor do Macbooka - Adapter Kanex USB-C na VGA pozwala rozszerzyć twój nowy ekran MacBooka na monitor obsługiwany przez VGA, monitor komputera lub projektor. Jest to idealny adapter, który obsługuje ostre rozdzielczości z wyjścia USB-C na VGA. Ten adapter został zaprojektowany z myślą o przenośności.
  • Idealny do prezentacji  - Wyświetlaj prezentacje na dowolnym wyświetlaczu VGA z naszym adapterem USB-C na VGA. Wiele projektorów i wyświetlaczy nadal wykorzystuje interfejs VGA. To proste rozwiązanie typu plug and play. Możesz nawet udostępniać swoje ulubione zdjęcia i filmy znajomym i rodzinie.
  • Zmaksymalizuj swoja produktywnośc i rozrywkę - Dodaj drugi monitor lub odwróć wyswietlacz, aby zwiekszyć wydajność. Dodatkowa przestrzeń robocza poprawia wielozadaniowość i zwiększa wydajność pracy. Dzieki przejściówce USB-C na VGA możesz grać w gry video na większym ekranie, cieszyć się ulubionymi filmami, programami telewizyjnymi lub zdjeciami w pełnej rozdzielczości 1080p.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...