Wczytuję dane...
Produkt dostępny w magazynie!
Cena: 429,00 zł*

* z podatkiem VAT
Koszt wysyłki od: Wysyłka gratis!
Szczegóły
Producent: Apple
Kod producenta: MK0C2ZM/A
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

Apple Pencil dla iPada Pro

Model : MK0C2ZM/A

Przeznaczenie: iPad Pro

Apple Pencil dla iPada Pro

Jeszcze bystrzejszy

Dzięki zwiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Notatki

Robienie notatek i szkiców za pomocą Apple Pencil jest tak naturalne, jak pisanie na papierze. Możesz umieszczać w tekście odręczne adnotacje lub rysunki, a nawet przeszukiwać własnoręczne zapiski, korzystając z funkcji Spotlight. Oprócz tego w App Store znajdziesz świetne apki do robienia notatek, które pozwolą Ci na jeszcze więcej.

Aplikacje

Z Apple Pencil możesz pracować w ulubionych apkach jeszcze szybciej i wydajniej.

Adnotacje

Z Apple Pencil możesz błyskawicznie opatrzyć swoimi komentarzami PDF‑y zdjęcia i strony WWW. Lub dodać adnotację do dowolnej rzeczy na iPadzie – wystarczy zrobić zrzut ekranowy.

Oprzyj dłoń

iPad Pro wykorzystuje technologię ignorowania dotyku, która pozwala swobodnie opierać dłoń na ekranie, kiedy używasz Apple Pencil. Możesz więc rysować z maksymalną precyzją bez zawracania sobie głowy ułożeniem ręki.

Bateria na 12 godzin

Pod magnetyczną nasadką Apple Penci znajduje się złącze Lightning, które pozwala podłączyć go do iPada Pro. I gdy trzeba, w 15 sekund naładować na 30 minut pracy. A całkowicie naładowany Apple Pencil wystarczy Ci na 12 godzin pisania, szkicowania i kreślenia.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...