Wczytuję dane...
O nas

Dążąc do stałego podnoszenia jakości obsługi naszych Klientów i Partnerów oraz zapewnienia jak najszerszej oferty produktów premium, postanowiliśmy połączyć nasze siły z dynamicznie rozwijającą się marką Lantre.

Od stycznia 2021 r. Pcoutlet.pl będzie korzystał z wiedzy i doświadczenia zespołu, który zbudował i z sukcesem rozwija sklep internetowy lantre.pl, gwarantujący swoim Klientom dostępność oryginalnego sprzętu, m.in. marki Apple pochodzącego z oficjalnej dystrybucji.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największych światowych firm z branży IT m.in. HP, Lenovo, Microsoft, Toshiba, Acer, Asus.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, najlepszym cenom zakupu i bardzo dobrej znajomości rynku, stworzyliśmy dla Państwa sklep, w którym możecie nabyć szeroką ofertę sprzętu komputerowego, oprogramowania, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych renomowanych producentów na atrakcyjnych warunkach.

99% Klientów poleca nasz sklep!

100% pozytywnych komentarzy na Allegro!

W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag lub sugestii dotyczących naszej oferty i funkcjonowania sklepu PCOUTLET.PL, nasz personel pozostaje do Państwa dyspozycji.

Podmiot odpowiedzialny:

Lantre Premium Reseller sp. z o. o.
ul. Żelazna 51/53,
00-841 Warszawa
KRS: 0000947782
NIP: 1231322715
REGON: 365205593