O nas

Witamy serdecznie na naszej stronie!


Dążąc do stałego podnoszenia jakości obsługi naszych Klientów i Partnerów oraz zapewnienia jak najszerszej oferty produktów premium, postanowiliśmy połączyć nasze siły z dynamicznie rozwijającą się marką Lantre.

Od stycznia 2021 r. Pcoutlet.pl będzie korzystał z wiedzy i doświadczenia zespołu, który zbudował i z sukcesem rozwija sklep internetowy lantre.pl, gwarantujący swoim Klientom dostępność oryginalnego sprzętu, m.in. marki Apple pochodzącego z oficjalnej dystrybucji.

Działamy od 1999 roku, specjalizujemy się w sprzedaży komputerów, laptopów, tabletów i oprogramowania renomowanych producentów. Bierzemy z sukcesem udział w wielu postępowaniach przetargowych na dostawy sprzętu i oprogramowania w całej Polsce.

Dostarczamy szeroki asortyment sprzętu i oprogramowania czołowych producentów m.in. HP, Lenovo, Dell, Samsung, Microsoft, Iiyama.

Wiedza, którą szczyci się firma Pcoutlet.pl to przede wszystkim wysokie kompetencje pracowników spółki, potwierdzone licznymi tytułami zawodowymi oraz różnorodnymi nagrodami branżowymi. Kompleksowa opieka nad całą infrastrukturą informatyczną przedsiębiorstwa, którą spółka oferuje Klientom, to właśnie efekt wieloletniej koncentracji potencjału wiedzy oraz kwalifikacji naszych inżynierów i konsultantów.

Zapewniamy najwyższy standard dostaw i obsługi klienta.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są nowe, pochodzące z rynku polskiego i posiadające polskie gwarancje.

Właśnie dla Ciebie nasz zespół codziennie wyszukuje nowe okazyjne oferty na rynku, abyśmy mogli zaproponować Tobie najbardziej korzystne warunki zakupu.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów, jesteśmy gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące oferowanych produktów i usług.

Skontaktuj się z nami:

E-mail: pcoutlet@pcoutlet.pl

Telefon: +48 22 100 25 25, 

Fax: +48 22 720 41 23

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz życzymy udanych zakupów.