Wczytuję dane...
Formy dostawy

Koszty dostawy
Czas realizacji zamówienia i czas dostawy


Koszty dostawy:

W przypadku odbioru osobistego produktu koszty dostawy wynoszą 0zł.

Koszty dostawy ustalane są odpowiednio do sprzedawanych produktów. Każdorazowo informacja o formie dostawy oraz kosztach dostawy zawarta jest w karcie opisu sprzedawanego produktu.
Koszty dostawy zależne są od wybranej przez klienta formy dostawy produktu.

Wysyłka towarów zakupionych przez klientów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, DHL lub do paczkomatów firmy Inpost sp.z.o.o. zgodnie z wolą klienta.

Wszystkie paczki są przez nas standardowo ubezpieczone na czas transportu do klienta.


Czas realizacji zamówienia i czas dostawy:

Każdorazowo czas realizacji zamówienia prezentowany jest na karcie produktu i podany jest w dniach roboczych.

Czas dostawy zamówionego produktu zależy od wybranej formy płatności i sposobu dostawy.

Wysyłka kurierem

W przypadku gdy czas realizacji zamówienia na karcie produktu wynosi 1 dzień oznacza to iż produkt dostępny jest fizycznie na naszym magazynie, lub jest dostępny na magazynie jednego z naszych dystrybutorów - co oznacza iż zamówienie może zostać zrealizowane z dnia na dzień bez zbędnej zwłoki i czasu oczekiwania - jak w przypadku produktów dostępnych na zamówienie.
Czas dostawy w przypadku wybrania formy dostawy - "Wysyłka kurierem" wynosi zazwyczaj 1-2 dni robocze od momentu nadania przesyłki.

W przypadku gdy czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni oznacza to, iż produkt jest niedostępny "od ręki" na naszym magazynie lub magazynie dystrybutora przez co produkt dostępny jest na zamówienie z czasem oczekiwania potrzebnym do dostarczenia produktu od producenta lub dystrybutora.

Wysyłka kurierem na sobotę

W przypadku wybrania rodzaju wysyłki "Wysyłka kurierem na sobotę" - przesyłka zostanie nadana z opcją doręczenia na sobotę*
*usługa może okazać się niedostępna dla niektórych regionów Polski.
Warunkiem realizacji wysyłki w opcji "Wysyłka kurierem na sobotę" jest złożenie zamówienia najpóźniej w piątek do godziny 15.00 - po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności towaru.
Przy wyborze formy płatności "przelew na konto bankowe" do realizacji wysyłki konieczne jest zaksięgowanie środków na rachunku bankowym.
W przypadku gdy usługa doręczenia na sobotę okaże się niedostępna dla wskazanego przez Państwa adresu doręczenia dział realizacji skontaktuje się z Państwem informując o tym fakcie.

Wysyłka do Paczkomatu InPost

W przypadku wyboru formy dostawy - "Paczkomaty InPost" przesyłki docierają do paczkomatu docelowego zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania. Na odbiór paczki z paczkomatu mają Państwo 48 godzin. Po tym czasie paczka jest kierowana do najbliższego Oddziału InPost. Aktualny status doręczenia paczki do paczkomatu mogą Państwo sprawdzić na stronie InPost.pl

Śledzenie statusu doręczenia przesyłki

Każdorazowo po wysyłce zakupionego towaru klient otrzymuje wiadomośc email potwierdzającą wysyłkę wraz z numerem listu przewozowego oraz adresem strony do śledzenia przesyłki.
Aktualny status doręczenia przesyłki mogą Państwo sprawdzić na stronie spedytora wpisując otrzymany numer listu przewozowego :
DPD
DHL
Inpost

Odbiór przesyłki od kuriera lub z paczkomatu

Odbierając paczkę od kuriera zwróć uwagę czy opakowanie nie jest uszkodzone. Jeżeli zauważysz uszkodzenie koniecznie poinformuj nas o tym fakcie przed odbiorem przesyłki i podpisaniem protokołu odbioru. Jeżeli dostarczenie przesyłki realizowane było przez firmę kurierską, kurier na Twoją prośbę ma obowiązek spisać w Twojej obecności protokół szkody. Dokument ten jest podstawą do zgłaszania ewentualnych reklamacji firmie kurierskiej.

Odbierając paczkę z paczkomatu zwróć uwagę czy opakowanie nie jest uszkodzone. Jeżeli zauważysz uszkodzenie koniecznie poinformuj nas o tym fakcie w momencie odbioru paczki oraz pokaż uszkodzenie do kamery umieszczonej w paczkomacie. Film z odbioru paczki jest podstawą do zgłaszania ewentualnych reklamacji w firmie InPost sp. z.o.o.

Odbiór osobisty w wybranym punkcie odbioru

W przypadku wyboru formy dostawy - odbiór osobisty w jednym z dostępnych punktów odbioru osobistego - innym niż Falenty Nowe, czas dostawy wydłuża się o czas potrzebny na dostarczenie sprzętu do wybranego punktu odbioru.


Pozostałe informacje

Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.
W przypadku płatności przelewem, czas wysyłki przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu i zaksięgowania środków na rachunku bankowym.

Większość oferowanych przez nas  produktów jest dostępnych w ofercie stałej, w jednym z naszych magazynów. Na karcie każdego produktu znajduje się informacja o dostępności (dla jednej sztuki).