Apple AirPods (2-gen.) Słuchawki bezprzewodowe z etui ładującym Lightning

Status produktu: Dostępny w magazynie

Kod producenta: MV7N2ZM/A

EAN: 0190199098572

Kod dostawcy: MV7N2ZM/A

 • Typ Słuchawki
 • Przeznaczenie iPhone, iPad, Apple Watch, Mac
 • Interfejs Bluetooth
 • Kolor Biały
Przejdź do pełnej specyfikacji

Spersonalizuj:

Model:

Kolor/Wzór:

669 zł
W magazynie
SKU
MV7N2ZM/A
Rata już od:
18 zł
zapytaj o produkt +48 22 100 25 55

AirPods (2. generacji) z etui ładującym Lightning - białe

Kod producenta: MV7N2ZM/A

Kolor: Biały (White)

 

 

Zawartość zestawu:

 • AirPods
 • Etui ładujące Lightning
 • Przewód z Lightning na USB-C
 • Dokumentacja
AirPods (2. generacji) AirPods (2. generacji)

Mocno podkręcone.

Nowe AirPods to słuchawki bezprzewodowe wymyślone na nowo. Wystarczy wyjąć je z etui ładującego Lightning i są od razu gotowe do działania z Twoim iPhonem, Apple Watch, iPadem lub komputerem Mac.

AirPods skojarzysz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują automatycznie i pozostają połączone z odtwarzaczem. AirPods wyczuwają, kiedy masz je w uszach, i przestają grać po wyjęciu.

Aby dostosować głośność, zmienić piosenkę, zadzwonić, a nawet zapytać o wskazówki dojazdu, po prostu powiedz „Hej, Siri” i proś, o co chcesz. Możesz swobodnie używać obu słuchawek AirPods lub tylko jednej, a podczas słuchania muzyki i podcastów odtwarzać lub pomijać utwory i programy za pomocą podwójnego stuknięcia.

Po pełnym naładowaniu baterie AirPods wystarczają na 5 godzin słuchania1 lub 3 godziny rozmów3. A dzięki kolejnym ładowaniom z etui ładującego Lightning czas słuchania przekracza 24 godziny, więc na pewno nie zabraknie im energii wcześniej niż Tobie3. Chcesz je szybko podładować? Zaledwie kwadrans w etui wystarczy na 3 godziny słuchania4 lub 2 godziny rozmów5.

AirPods wykorzystują zaprojektowany przez Apple czip H1, a za pomocą czujników optycznych i przyspieszeniomierzy rozpoznają, kiedy znajdują się w uszach. Zależnie od tego, czy założysz jedną czy obie, czip H1 odpowiednio przekieruje sygnał audio i aktywuje mikrofon. Kiedy rozmawiasz przez telefon albo mówisz do Siri, dodatkowy przyspieszeniomierz współpracuje z mikrofonami kształtującymi wiązkę, filtrując szumy tła i skupiając się na brzmieniu Twojego głosu.

AirPods (2. generacji) AirPods (2. generacji)

Najważniejsze cechy:

 • Produkt zaprojektowany przez Apple
 • Automatyczne włączanie i łączenie z urządzeniem
 • Łatwe parowanie z każdym urządzeniem Apple6
 • Błyskawiczny dostęp do Siri – wystarczy powiedzieć „Hej, Siri” lub ustawić dwukrotne stuknięcie
 • Odtwarzanie i pomijanie za pomocą dwukrotnego stuknięcia
 • Szybkie ładowanie w etui
 • Etui można naładować przez złącze Lightning
 • Bogaty, wysokiej jakości dźwięk przy odtwarzaniu muzyki i prowadzeniu rozmów
 • Płynne przełączanie między urządzeniami
AirPods (2. generacji) AirPods (2. generacji)
AirPods (2. generacji) AirPods (2. generacji)
AirPods (2. generacji) AirPods (2. generacji)

1 Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego Lightning i bezprzewodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a XS Max i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods podczas odtwarzania dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

2 Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego Lightning i bezprzewodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a XS Max i wstępną wersją oprogramowania. Głośność była ustawiona na 50%. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods poprzez kontynuowanie rozmowy przez telefon komórkowy tak długo, aż jedna z nich przestała przekazywać dźwięk podczas połączenia. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

3 Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego Lightning i bezprzewodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a XS Max i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods podczas odtwarzania dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Rozładowane słuchawki AirPods ładowano do 100%, a następnie ponownie odtwarzały one dźwięk tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Cykl powtarzano tak długo, aż baterie obu słuchawek AirPods i etui ładującego Lightning całkowicie się rozładowały. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

4 Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego Lightning i bezprzewodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a XS Max i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%. Test ładowania 15-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach AirPods, które ładowano przez kwadrans, a następnie odtwarzano dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek AirPods przestała grać. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

5 Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego Lightning i bezprzewodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a XS Max i wstępną wersją oprogramowania. Głośność była ustawiona na 50%. Test ładowania 15-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach AirPods, które ładowano przez kwadrans, a następnie prowadzono rozmowę przez telefon komórkowy do momentu, aż pierwsza z nich przestała przekazywać dźwięk podczas połączenia. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

5 Wymaga konta iCloud i systemu macOS 10.14.4, iOS 12.2 lub watchOS 5.2.

Specyfikacja
ProducentApple
ModelAirPods 2-generacji
Kod producentaMV7N2ZM/A
EAN0190199098572
Kod dostawcyMV7N2ZM/A
Gwarancja12 miesięcy gwarancji producenta
TypSłuchawki
Generacja2-generacja
PrzeznaczenieiPhone, iPad, Apple Watch, Mac
Pasuje doMacBook Air 13 M1
MagSafeNIE
InterfejsBluetooth
Zawartość zestawuSłuchawki AirPods, Etui ładujące, Przewód ze złącza Lightning na USB
KolorBiały
Wysokość53,5 mm
Szerokość44,3 mm
Głębokość21,3 mm
Waga1.000000