Apple Etui z tkaniny FineWoven do iPhone 15 Pro Max z MagSafe – Rubinowa morwa

Status produktu: Dostępny w magazynie

Kod producenta: MT4X3ZM/A

EAN: 194253945901

  • Typ Etui
  • Przeznaczenie iPhone 15 Pro Max
  • Kolor Rubinowa morwa
Przejdź do pełnej specyfikacji

Spersonalizuj:

Kolor/Wzór:

349 zł
W magazynie
SKU
MT4X3ZM/A
Rata już od:
10 zł
zapytaj o produkt +48 22 100 25 55

Apple Etui z tkaniny FineWoven do iPhone 15 Pro Max z MagSafe – Rubinowa morwa

Zaprojektowane przez Apple etui z tkaniny FineWoven z MagSafe jest stylowym dopełnieniem iPhone’a 15 Pro Max i zapewnia mu dodatkową ochronę.

 

Kod producenta: MT4X3ZM/A

Kolor: Rubinowa morwa

Przeznaczenie: iPhone 15 Pro Max

Producent: Apple

Miękki materiał jest wykonany z wytrzymałego mikrodiagonalu i przypomina w dotyku zamsz. Tkaninę FineWoven stworzono z myślą o planecie – jest wykonana z surowców pochodzących w 68 procentach z recyklingu odpadów pokonsumenckich, a jej produkcja wiąże się z dużo mniejszą emisją dwutlenku węgla niż w przypadku produktów ze skóry. Etui błyskawicznie i mocno przywiera do iPhone’a, prawie nie zmieniając jego rozmiarów.

Etui ma wbudowane magnesy, które precyzyjnie dopasowują je do iPhone’a 15 Pro Max i pozwalają na niemal magiczne przyłączanie i odłączanie akcesoriów. Idealnie dopasowane magnesy sprawiają, że ładowanie bezprzewodowe jest prostsze i szybsze. Etui nie trzeba zdejmować do ładowania. Wystarczy doczepić ładowarkę MagSafe lub położyć iPhone’a na ładowarce z certyfikatem Qi.

To etui, jak każde zaprojektowane przez Apple, przeszło tysiące godzin testów na wszystkich etapach projektowania i produkcji. W efekcie nie tylko świetnie wygląda, ale też zabezpiecza iPhone’a przed uderzeniami i zadrapaniami.

To wysokiej jakości, wytrzymałe etui stworzono z myślą o skutecznej ochronie iPhone’a. Z czasem na tkaninie FineWoven mogą pojawić się ślady zużycia. Użytkowanie akcesoriów MagSafe pozostawia delikatne ślady. Jeśli wolisz tego uniknąć, sugerujemy wybór silikonowego lub przezroczystego etui do iPhone’a 15 Pro Max.

 

Apple Etui z tkaniny FineWoven do iPhone 15 Pro Max z MagSafe – Rubinowa morwa Apple Etui z tkaniny FineWoven do iPhone 15 Pro Max z MagSafe – Rubinowa morwa
Apple etui z tkaniny FineWoven Apple etui z tkaniny FineWoven
Apple etui z tkaniny FineWoven do iPhone 15 Pro Max Apple etui z tkaniny FineWoven do iPhone 15 Pro Max
Specyfikacja
ProducentApple
Kod producentaMT4X3ZM/A
EAN194253945901
Gwarancja12 miesięcy gwarancji producenta
TypEtui
PrzeznaczenieiPhone 15 Pro Max
MagSafeTAK
KolorRubinowa morwa
Waga1.000000